Hurtownia środków czystości
transport

ROEM SP. Z O. O. - hurtownia środków czystości, środków do prania, kosmetyków, hurt import export

NASZA HURTOWNIA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI POSIADA SZEROKI ASORTYMENT PRODUKTÓW Z BRANŻY FMCG W KONKURENCYJNYCH CENACH!

Poszukujesz produktów chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i kosmetyków? Potrzebujesz hurtowych ilości? Nasza hurtownia środków czystości posiada w ofercie wszystkie produkty do czyszczenia, których potrzebujesz.

 

Posiadamy produkty wszystkich popularnych producentów środków czystości, między innymi: HENKEL, PROCTER & GAMBLE, KIMBERLY-KLARK, COLGATE-PALMOLIVE, BEIERSDORF, JOHNSON & JOHNSON, RECKITT BENCKISER, L’OREAL, CUSSONS, UNILEVER i wielu innych.

 

Nasza hurtownia środków czystości posiada szeroka gamę produktów w tym:

Środki czyszczące, środki piorące, odplamiacze, mleczka do czyszczenia, środki do czyszczenia łazienki, środki do czyszczenia kuchni, środki do pielęgnacji mebli, środki do kamienia i rdzy, do kabin prysznicowych, do grili i przypaleń, do pleśni, do fug, tabletki, do zmywarek, sole, płyny czyszczące i nabłyszczające, środki do pielęgnacji mebli, … oraz wiele innych.

 

Hurtownia środków czystości - jakość i cena!

Zapraszamy
do współpracy

Dane kontaktowe

Katalog produktów

Przeglądaj

Taft lakier do włosów

20.04.2018 12:04

Lakier wzmacnia włosy od nasady aż po same końce. Zapewnia wyjątkowo mocne utrwalenie na długi czas oraz pozostawia włosy miłe w dotyku. Przekonaj się sama!

 

Czytaj więcej

PERSIL DUO CAPS I PERSIL POWER - MIX CAPS

13.04.2018 14:04

Pranie jeszcze nigdy nie było tak proste! 
Idealnie dobrane proporcje składników aktywnych sprawiają, że każde pranie, z kapsułkami Persil, jest perfekcyjnie czyste i świeże.

Czytaj więcej

Sprawdzone marki