Hurtownia chemiczna - ciekawostki

Hurtownia chemii gospodarczej

 

Potęga zapachu – 5 sposobów na pachnące wnętrza

09.09.2021 04:09

Choć jest niewidoczny, wiele o nas mówi. Zapach definiuje dane miejsce i wpływa na nasze wrażenia. Odczuwanie aromatów oddziałuje pośrednio na ośrodki w mózgu, odpowiedzialne za pamięć emocjonalną. Dlatego gdy poczujemy znany zapach szybko możemy przywołać miłe wspomnienia związane z danym miejscem lub osobą.

Czytaj więcej

Zmywanie ręczne czy w zmywarce – co wybrać?

14.07.2021 08:07

Każdy, kto rozważa zakup zmywarki do swojego domu lub mieszkania zastanawia się, czy jest to opłacalne. Często liczy wtedy koszty zmywania ręcznego i z pomocą sprzętu. Czy taka kalkulacja wystarczy do podjęcia decyzji?

Czytaj więcej

Dobór środków czystości do powierzchni czyli jak czyścić skutecznie.

17.03.2021 10:03

Bez względu czy zajmujemy się sprzątaniem we własnym domu, lokalu usługowym czy oferujemy usługi profesjonalnego sprzątania, kluczem do skuteczności naszej pracy jest odpowiedni dobór środków chemicznych do rodzaju czyszczonych powierzchni.

Czytaj więcej

Utrzymanie czystości, a wizerunek galerii i sklepów wielkopowierzchniowych

17.02.2021 12:02

Galerie handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe przykładają coraz większą wagę do utrzymania czystości. Słusznie, bo jak pokazują badania CBRE to właśnie higieniczne i zadbane pomieszczenia są jednym z kluczowych czynników wpływających na tzw. shopping exprience. Z drugiej strony utrzymanie czystości w tak dużych obiektach jak galerie czy centra handlowe jest sporym wyzwaniem. Jak mu sprostać?

Czytaj więcej

Jak wybrać chemię gospodarczą?

26.01.2021 14:01

Na sklepowych półkach znajdziemy szereg preparatów przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni, ale jakość większości z nich postawia wiele do życzenia. Przeważają preparaty uniwersalne, ale używanie jednego środka do wszystkiego jest mocno ryzykowne. Zawsze powinno się dobrać chemię gospodarczą do rodzaju czyszczonej powierzchni i jej przeznaczenia, bo w przeciwnym razie trzeba liczyć się z jej uszkodzeniem. Można mieć najnowsze sprzęty i wielorakie akcesoria, ale w niczym one nie pomogą bez użycia właściwego detergentu. Warto wobec tego zaopatrywać się w dobrej jakości produkty, renomowanego producenta. Hurtownia chemiczna posiada bogaty i zróżnicowany asortyment, oferuje atrakcyjne ceny za profesjonalną chemię gospodarczą.

 

Czytaj więcej

Kosmetyki dla dzieci - na co należy zwrócić uwagę?

16.12.2020 13:12

Skóra dzieci, a zwłaszcza noworodków i niemowlaków jest bardzo delikatna. Nie do końca dojrzały naskórek w niewystarczający sposób chroni bardzo delikatną skórę dziecka przed działaniem czynników zewnętrznych. Z tego względu dermatolodzy zalecają, by do 3 roku życia stosować kosmetyki dedykowane wyłącznie dla dzieci.

Czytaj więcej

Wybór środka piorącego – proszek, żel czy kapsułki?

27.11.2020 14:11

Każda pani (lub pan) domu prędzej czy później musi wyprać ubrania czy pościel. Wtedy staje przed dylematem, jaki detergent kupić. Czy powinien to być tradycyjny, sypki proszek, żel, a może – coraz bardziej popularne – kapsułki? Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady, a także inną cenę. Co najlepiej poradzi sobie z plamami? Oto zestawienie, które ułatwi ten wybór.

Czytaj więcej

Hurtownia kosmetyków – ważny partner biznesowy

18.08.2020 14:08

Kosmetyki towarzyszą nam w życiu każdego dnia. Każdy, kto dba o higienę codziennie stosuje rożnego rodzaju kosmetyki. Począwszy od pasty do zębów a skończywszy na szamponie. Są one także niezbędne w wielu przedsiębiorstwach z różnych branż.

Czytaj więcej

Chemia gospodarcza a natura

21.04.2020 11:04

Choć chemię gospodarczą często i chętnie zastępujemy produktami własnego wyrobu, jak mikstury zawierające sodę czy ocet, nic nie doczyści tak łatwo oraz prędko bałaganu i brudu jak profesjonalne środki z mocnymi substancjami wewnątrz. Naturalne składniki w mieszankach domowego wyrobu niestety czasami nie wystarczają, a szczególnie jeśli chodzi o pozbycie się tłuszczu czy też zależałego brudu, który zdążył się wżreć w jakiś materiał np. mebel czy też patelnię

Czytaj więcej

Dystrybutor chemii gospodarczej

16.03.2020 09:03

Chemia gospodarcza to pojęcie ogólnie znane i często pojawiające się. Stykamy się z nią codziennie, w domu oraz w pracy. Mimo to wiele osób nie do końca wie czym właściwie jest chemia gospodarcza. Dlatego powstał ten wpis, by jasno i precyzyjnie określić co dokładnie kryje się pod tym pojęciem.

Czytaj więcej

Strona 1 z 2 > >>

Zapraszamy
do współpracy
Dane kontaktowe
Sprawdzone marki