Hurtownia chemiczna - ciekawostki

Hurtownia chemii gospodarczej

 

Jakie są skuteczne sposoby na wyczyszczenie piekarnika?

Piekarnik spełnia jedną z najważniejszych ról w kuchni każdego z nas. To właśnie w nim możemy przygotowywać smakowite posiłki - często bez dodatku tłuszczu, co czyni je bardziej przyjaznymi dla zdrowej diety. Jednak warto mieć na uwadze również to, że wszystkie zanieczyszczenia - tłuszcz, osad czy resztki przypadkowo spalonego pokarmu potrafią być wyjątkowo problematyczne w czyszczeniu. Jeśli raz zaniedbamy piekarnik, wówczas doprowadzenie go do należytego porządku może być dla nas ogromnym wyzwaniem. Wobec tego, jak można skutecznie wyczyścić piekarnik?

Czytaj więcej

Tabletki do zmywarek – Które są najlepsze?

Rynek środków czystości jest bardzo zróżnicowany. Każdy ma czasami wątpliwości, czy chemia gospodarcza, jakiej używa jest najlepsza, czy może inny produkt ma lepsze właściwości albo po prostu niższą cenę? Takie rozterki z pewnością miewają użytkownicy zmywarek do naczyń. Jaki detergent jest najlepszy? Czy wybrać proszek, płyn czy tabletki? Czy lepiej używać zwykłych tabletek czy wielofunkcyjnych? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj więcej

Jak dobrze wyczyścić dywan?

Dywany i wykładziny dywanowe stanowią wyjątkową ozdobę każdego wnętrza – nadają im przytulnego charakteru i elegancji. Właściwie trudno wyobrazić sobie nowoczesne pokoje hotelowe czy sale restauracyjne, pozbawione dywanów. Spełniają one nie tylko funkcje estetyczne, ale również zwiększają komfort cieplny gości hotelowych czy skutecznie tłumią hałasy. 

Dużym wyzwaniem w tego typu obiektach jest utrzymanie dywanów i wykładzin w nienagannej czystości. Tylko czysty, schludny i zadbany dywan będzie spełniał swoje funkcje estetyczne. Dlatego w poniższym artykule podpowiemy jak dbać o dywany i wykładziny dywanowe, by zawsze były czyste i wyglądały jak nowe.

Czytaj więcej

Jak zadbać o kabiny toaletowe w przestrzeni publicznej

Korzystanie z toalety jest codzienną koniecznością, ale może być niebezpieczne, jeśli robi się to niewłaściwie. Zagrożeniem może być również rozczarowujący stan higieniczny wielu toalet, zwłaszcza tych w miejscach publicznych. Warto pamiętać, że poziom czystości w toalecie w restauracji, hotelu, szpitalu czy galerii, wpływa na odbiór całego obiektu i decyduje o tym, czy klienci będą chcieli z niego korzystać czy nie. W jaki sposób dbać o kabiny toaletowe, by gości chętnie i bezpiecznie mogli je użytkować?

Czytaj więcej

Potęga zapachu – 5 sposobów na pachnące wnętrza

Choć jest niewidoczny, wiele o nas mówi. Zapach definiuje dane miejsce i wpływa na nasze wrażenia. Odczuwanie aromatów oddziałuje pośrednio na ośrodki w mózgu, odpowiedzialne za pamięć emocjonalną. Dlatego gdy poczujemy znany zapach szybko możemy przywołać miłe wspomnienia związane z danym miejscem lub osobą.

Czytaj więcej

Zmywanie ręczne czy w zmywarce – co wybrać?

Każdy, kto rozważa zakup zmywarki do swojego domu lub mieszkania zastanawia się, czy jest to opłacalne. Często liczy wtedy koszty zmywania ręcznego i z pomocą sprzętu. Czy taka kalkulacja wystarczy do podjęcia decyzji?

Czytaj więcej

Dobór środków czystości do powierzchni czyli jak czyścić skutecznie.

Bez względu czy zajmujemy się sprzątaniem we własnym domu, lokalu usługowym czy oferujemy usługi profesjonalnego sprzątania, kluczem do skuteczności naszej pracy jest odpowiedni dobór środków chemicznych do rodzaju czyszczonych powierzchni.

Czytaj więcej

Utrzymanie czystości, a wizerunek galerii i sklepów wielkopowierzchniowych

Galerie handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe przykładają coraz większą wagę do utrzymania czystości. Słusznie, bo jak pokazują badania CBRE to właśnie higieniczne i zadbane pomieszczenia są jednym z kluczowych czynników wpływających na tzw. shopping exprience. Z drugiej strony utrzymanie czystości w tak dużych obiektach jak galerie czy centra handlowe jest sporym wyzwaniem. Jak mu sprostać?

Czytaj więcej

Jak wybrać chemię gospodarczą?

Na sklepowych półkach znajdziemy szereg preparatów przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni, ale jakość większości z nich postawia wiele do życzenia. Przeważają preparaty uniwersalne, ale używanie jednego środka do wszystkiego jest mocno ryzykowne. Zawsze powinno się dobrać chemię gospodarczą do rodzaju czyszczonej powierzchni i jej przeznaczenia, bo w przeciwnym razie trzeba liczyć się z jej uszkodzeniem. Można mieć najnowsze sprzęty i wielorakie akcesoria, ale w niczym one nie pomogą bez użycia właściwego detergentu. Warto wobec tego zaopatrywać się w dobrej jakości produkty, renomowanego producenta. Hurtownia chemiczna posiada bogaty i zróżnicowany asortyment, oferuje atrakcyjne ceny za profesjonalną chemię gospodarczą.

 

Czytaj więcej

Kosmetyki dla dzieci - na co należy zwrócić uwagę?

Skóra dzieci, a zwłaszcza noworodków i niemowlaków jest bardzo delikatna. Nie do końca dojrzały naskórek w niewystarczający sposób chroni bardzo delikatną skórę dziecka przed działaniem czynników zewnętrznych. Z tego względu dermatolodzy zalecają, by do 3 roku życia stosować kosmetyki dedykowane wyłącznie dla dzieci.

Czytaj więcej

Strona 1 z 2 > >>

Zapraszamy
do współpracy
Dane kontaktowe
Sprawdzone marki