Hurtownia chemiczna - ciekawostki

Hurtownia chemii gospodarczej

 

Kosmetyki dla dzieci - na co należy zwrócić uwagę?

16.12.2020 13:12

Skóra dzieci, a zwłaszcza noworodków i niemowlaków jest bardzo delikatna. Nie do końca dojrzały naskórek w niewystarczający sposób chroni bardzo delikatną skórę dziecka przed działaniem czynników zewnętrznych. Z tego względu dermatolodzy zalecają, by do 3 roku życia stosować kosmetyki dedykowane wyłącznie dla dzieci.

Czytaj więcej

Wybór środka piorącego – proszek, żel czy kapsułki?

27.11.2020 14:11

Każda pani (lub pan) domu prędzej czy później musi wyprać ubrania czy pościel. Wtedy staje przed dylematem, jaki detergent kupić. Czy powinien to być tradycyjny, sypki proszek, żel, a może – coraz bardziej popularne – kapsułki? Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady, a także inną cenę. Co najlepiej poradzi sobie z plamami? Oto zestawienie, które ułatwi ten wybór.

Czytaj więcej

Hurtownia kosmetyków – ważny partner biznesowy

18.08.2020 14:08

Kosmetyki towarzyszą nam w życiu każdego dnia. Każdy, kto dba o higienę codziennie stosuje rożnego rodzaju kosmetyki. Począwszy od pasty do zębów a skończywszy na szamponie. Są one także niezbędne w wielu przedsiębiorstwach z różnych branż.

Czytaj więcej

Chemia gospodarcza a natura

21.04.2020 11:04

Choć chemię gospodarczą często i chętnie zastępujemy produktami własnego wyrobu, jak mikstury zawierające sodę czy ocet, nic nie doczyści tak łatwo oraz prędko bałaganu i brudu jak profesjonalne środki z mocnymi substancjami wewnątrz. Naturalne składniki w mieszankach domowego wyrobu niestety czasami nie wystarczają, a szczególnie jeśli chodzi o pozbycie się tłuszczu czy też zależałego brudu, który zdążył się wżreć w jakiś materiał np. mebel czy też patelnię

Czytaj więcej

Dystrybutor chemii gospodarczej

16.03.2020 09:03

Chemia gospodarcza to pojęcie ogólnie znane i często pojawiające się. Stykamy się z nią codziennie, w domu oraz w pracy. Mimo to wiele osób nie do końca wie czym właściwie jest chemia gospodarcza. Dlatego powstał ten wpis, by jasno i precyzyjnie określić co dokładnie kryje się pod tym pojęciem.

Czytaj więcej

Czyszczenie powierzchni mających kontakt z żywnością w miejscu pracy

20.02.2020 08:02

Goście odwiedzający placówkę gastronomiczną często darzą ich właścicieli dużym zaufaniem. Liczą nie tylko na efektowny wystrój i miłą atmosferę, ale przede wszystkim na zdrowe i smaczne jedzenie. To często wiąże się również z bezpieczeństwem. Bakterie i wirusy gromadzące się w żywności mogą mieć fatalny wpływ na samopoczucie i zdrowie naszych klientów. Dlatego też zachowanie sterylnej czystości w lokalach gastronomicznych jest szczególnie ważne. Wykorzystanie profesjonalnej chemii gospodarczej hurt powinno być priorytetem dla osób zarządzających lokalem.

Czytaj więcej

Profesjonalne środki czystości – gwarancja porządku w miejscu pracy

23.01.2020 15:01

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – to stare przysłowie jest wciąż aktualne i świetnie oddaje to w jaki sposób postrzegamy i jesteśmy postrzegani przez innych. Dotyczy to nie tylko kontaktów personalnych, osobistych, ale ma odniesienie również do sfery biznesowej. Na wizerunek firmy w oczach klientów i pracowników wpływa wiele czynników. Ogromne znaczenie ma doświadczenie w branży, w której firma działa, zakres oferty i ceny. Ale równie wielkie znaczenie ma to w jaki sposób firma dba o porządek. Nie będzie raczej zaskoczeniem to, że klienci chętniej nawiążą współpracę z firmą, która dba o ład i porządek. Świadczy to profesjonalizmie, i staranności. A jeśli firma dba o takie detale od razu postrzegana jest jako zaufany i odpowiedzialny partner.

Czytaj więcej

Zapraszamy
do współpracy
Dane kontaktowe
Sprawdzone marki