Hurtownia środków czystości
transport

Oszczędzaj czas i pieniądze – zapraszamy do naszej hurtowni środków czystości online

Obecnie na rynku dostępne są dwa rodzaje hurtowni środków czystości – stacjonarne i internetowe. Te drugie zyskują coraz bardziej na popularności. Dlatego właśnie nasza hurtownia środków czystości działa również online. Dzięki temu możemy zaoferować niższe ceny, wygodne zakupy i bezpieczną dostawę. Siedziba naszej firmy mieści się w Świdniku, w woj. Lubelskim. Dzięki uruchomieniu sprzedaży internetowej, możemy realizować zamówienia w całej Polsce, oraz poza jej granicami. Obsługujemy klientów z Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Włoch, Łotwy, Litwy, Bułgarii, Rumunii itd.

Hurtownia środków czystości ROEM – przekonaj się jakie to proste!

Zakup środków czystości jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać z naszej oferty konkretne produkty, a następnie wysłać zapytanie o ich cenę i dostępność. Jest to konieczne, ponieważ w zależności od ilości zamówionych środków cena może ulec zmianie. Po ustaleniu dostępności oraz kosztów towary wysyłamy na wskazany adres – w Polsce, lub w Europie. Zamówione w naszej hurtowni środki czystości wysyłamy na paletach, odpowiednio zabezpieczone, co gwarantuje bezpieczny, bezszkodowy transport.

Skorzystaj z fachowej pomocy naszych pracowników.

Na każdym etapie realizacji zamówienia nasz zespół służy fachową pomocą i doradztwem. Dzięki temu, że w branży FMCG działamy już od wielu lat, mamy pewność, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i staramy się zapewnić maksymalnie sprawną i bezproblemową obsługę zamówienia. Dlatego właśnie nasza hurtownia środków czystości cieszy się tak dużym zaufaniem i jest tak chętnie wybierana przez firmy z Polski oraz Europy.

Hurtownia środków czystości ROEM – asortyment najwyższej jakości!

Starannie dobieramy nasz asortyment, dlatego w naszej hurtowni środków czystości znajdują się środki czyszczące i chemia gospodarcza najwyższej jakości. Znane i cenione na świecie marki, w korzystnych cenach, których nie zaoferują sklepy stacjonarne. Dlatego naszą ofertę kierujemy głównie do hurtowni, dużych obiektów handlowych itp. Oferta jest na bieżąco aktualizowana i uzupełniana o nowe środki czystości, dopasowane do aktualnych oczekiwań i wymagań konsumentów.

Zachęcamy do zaglądania do zakładki Aktualności.

Niskie ceny w naszej hurtowni środków czystości

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami i minimalizowaniu ilości pośredników, naszym odbiorcom możemy zaoferować najlepsze ceny. Ustalamy je indywidualnie,w zależności od wielkości zamówienia. Dlatego im więcej zamawiasz – tym więcej zyskujesz.

Hurtownia środków czystości ROEM - zaufany partner biznesowy dla firm sprzątających

Hurtownia środków czystości ROEM spełnia rolę doświadczonego partnera biznesowego dla każdej firmy sprzątającej, która potrzebuje zaufanego dostawcy wysokiej jakości chemii gospodarczej. Świadczymy usługi zarówno dla mniejszych jak i dla większych firm, a nawiązanie z nami współpracy jest wyjątkowo proste. Z naszej strony możemy zagwarantować każdemu przedsiębiorcy terminowe dostawy, by magazyny w firmie już nigdy więcej nie świeciły pustkami. Dodatkowo każdy z przedsiębiorców może liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny tak, by współpraca była korzystna dla obu stron. Hurtownia środków czystości ROEM to zaufany partner, który pomoże szybko i skutecznie rozwinąć działalność, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości chemii gospodarczej. Każda firma może mieć w nas wsparcie, a także liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru poszczególnych produktów. Hurtownia środków czystości ROEM zadba o to, by pracownicy firm sprzątających zawsze wykonywali swoje obowiązki z uwzględnieniem pełnego profesjonalizmu.

Środki czystości hurtownia - na nas możesz polegać!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy sprzątające muszą zmagać się z niezwykle zaciętą konkurencją. Obecnie branża ta cieszy się dużym zainteresowaniem, a szansę na odniesienie w niej sukcesu mają jedynie najlepsi. Właśnie dlatego staramy się - za pośrednictwem naszego jakościowego asortymentu - wspierać młodych i ambitnych przedsiębiorców. Gwarantujemy szybkie dostawy zamówionych środków czystości, a także ich wysoką jakość, która nie zawiedzie w starciu z nawet najbardziej uporczywymi plamami i zabrudzeniami. Co więcej, nasza hurtownia obsługuje klientów nie tylko na terenie całej Polski, ale także w innych krajach Unii Europejskiej. Docieramy tam, gdzie znajdują się nasi klienci i przedsiębiorcy, którzy zdążyli nam już zaufać. Hurtownia środków czystości ROEM to partner w biznesie, na którym każda z firm sprzątających może polegać!

Hurtownia środków czystości ROEM – zapraszamy do kontaktu Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub chcesz nawiązać współpracę z naszą hurtownią – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Możesz również skorzystać z dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego.

Życzymy udanych zakupów
Zespół Hurtowni ROEM

Zapraszamy
do współpracy

Dane kontaktowe

Zobacz produkty w naszej hurtowni chemii gospodarczej

Przeglądaj
ADIDAS DEO ROLL ON

12.06.2024 11:06

ADIDAS DEO ROLL ON 50 ML
w naszej ofercie
Roem Sp Zoo Hurtownia Chemii Gospodarczej i Kosmetyków w Świdniku:
............................................
 
1️⃣2️⃣-0️⃣6️⃣-2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣
 
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN 6W1
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN BEST OF BEST UEFA
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN FRESH
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN FRESH ENDURANCE
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN INTENSYWNY
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN POWER BOOSTER
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN PRO INVISIBLE
· ADIDAS ROLL-ON 50ML MEN STAR UEFA
 
 
 

Czytaj więcej

Adidas -Coty

12.06.2024 09:06

ADIDAS perfumy, wody po goleniu
w naszej ofercie
Roem Sp Zoo Hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków w Świdniku:
............................................
1️⃣2️⃣-0️⃣6️⃣-2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣
•ADIDAS AS 100ML UEFA BEST OF THE BEST
•ADIDAS AS 100ML PUR GAME
•ADIDAS AS 100ML PUR GAME
•ADIDAS AS 100ML UEFA CHAMPIONS LEAGUE STAR
 
 

Czytaj więcej

Sprawdzone marki