Hurtownia środków czystości
transport

Oszczędzaj czas i pieniądze – zapraszamy do naszej hurtowni środków czystości online

Obecnie na rynku dostępne są dwa rodzaje hurtowni środków czystości – stacjonarne i internetowe. Te drugie zyskują coraz bardziej na popularności. Dlatego właśnie nasza hurtownia środków czystości działa również online. Dzięki temu możemy zaoferować niższe ceny, wygodne zakupy i bezpieczną dostawę. Siedziba naszej firmy mieści się w Świdniku, w woj. Lubelskim. Dzięki uruchomieniu sprzedaży internetowej, możemy realizować zamówienia w całej Polsce, oraz poza jej granicami. Obsługujemy klientów z Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Włoch, Łotwy, Litwy, Bułgarii, Rumunii itd.

Hurtownia środków czystości ROEM – przekonaj się jakie to proste!

Zakup środków czystości jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać z naszej oferty konkretne produkty, a następnie wysłać zapytanie o ich cenę i dostępność. Jest to konieczne, ponieważ w zależności od ilości zamówionych środków cena może ulec zmianie. Po ustaleniu dostępności oraz kosztów towary wysyłamy na wskazany adres – w Polsce, lub w Europie. Zamówione w naszej hurtowni środki czystości wysyłamy na paletach, odpowiednio zabezpieczone, co gwarantuje bezpieczny, bezszkodowy transport.

Skorzystaj z fachowej pomocy naszych pracowników.

Na każdym etapie realizacji zamówienia nasz zespół służy fachową pomocą i doradztwem. Dzięki temu, że w branży FMCG działamy już od wielu lat, mamy pewność, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i staramy się zapewnić maksymalnie sprawną i bezproblemową obsługę zamówienia. Dlatego właśnie nasza hurtownia środków czystości cieszy się tak dużym zaufaniem i jest tak chętnie wybierana przez firmy z Polski oraz Europy.

Hurtownia środków czystości ROEM – asortyment najwyższej jakości!

Starannie dobieramy nasz asortyment, dlatego w naszej hurtowni środków czystości znajdują się środki czyszczące i chemia gospodarcza najwyższej jakości. Znane i cenione na świecie marki, w korzystnych cenach, których nie zaoferują sklepy stacjonarne. Dlatego naszą ofertę kierujemy głównie do hurtowni, dużych obiektów handlowych itp. Oferta jest na bieżąco aktualizowana i uzupełniana o nowe środki czystości, dopasowane do aktualnych oczekiwań i wymagań konsumentów.

Zachęcamy do zaglądania do zakładki Aktualności.

Niskie ceny w naszej hurtowni środków czystości

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami i minimalizowaniu ilości pośredników, naszym odbiorcom możemy zaoferować najlepsze ceny. Ustalamy je indywidualnie,w zależności od wielkości zamówienia. Dlatego im więcej zamawiasz – tym więcej zyskujesz.

Hurtownia środków czystości ROEM – zapraszamy do kontaktu Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub chcesz nawiązać współpracę z naszą hurtownią – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Możesz również skorzystać z dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego.

Życzymy udanych zakupów
Zespół Hurtowni ROEM

Zapraszamy
do współpracy

Dane kontaktowe

Zobacz produkty w naszej hurtowni chemii gospodarczej

Przeglądaj
NIVEA roll on 50ml

17.08.2022 12:08

 
w ofercie Roem Sp. z o.o. hurtownia chemii gospodarczej
1️⃣7️⃣-0️⃣8️⃣-2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣
--------------------------------
 
 

Czytaj więcej

15.08.2022 NIECZYNNE

15.08.2022 04:08

W dniu 15-08-2022 firma Roem Sp Zoo jest nieczynna. Zapraszamy we wtorek 16 sierpnia.

Czytaj więcej

Sprawdzone marki