Hurtownia chemiczna - ciekawostki

Hurtownia chemii gospodarczej

Dystrybutor chemii gospodarczej


16.03.2020 09:03

 

Chemia gospodarcza to wszystkie produkty, które pomagają nam utrzymać czystość w naszym otoczeniu. Są to więc wszelkiego rodzaju środki czystości. No dobrze, ale co dokładnie? Pojęcie rzeczywiście jest bardzo szerokie i obejmuje różne grupy produktów:

- środki piorące – proszki i kapsułki do prania
- odplamiacze
- środki do zmywarki – proszki i kapsułki
- wszelkiego rodzaju środki czyszczące – mleczka, żele itp.
- odświeżacze powietrza

Czy chemia gospodarcza jest nam potrzebna?

To zależy – czy lubisz przebywać w czystym pomieszczeniu czy nie. Zdecydowana większość odpowie, że tak. W końcu czysty dom czy miejsce pracy jest nie tylko bardziej przyjazne, ale również znacznie bardziej bezpieczne.

Gdzie może być stosowana chemia gospodarcza?

Wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba utrzymania czystości na wysokim poziomie, począwszy od mieszkań prywatnych, przez niewielkie i średniej wielkości firmy, po olbrzymie obiekty takie jak galerie handlowe i wielokondygnacyjne biura.

Im większy obiekt tym więcej wymaga nakładu pracy i dbałości o porządek. Wiadomo, że zdecydowanie łatwiej jest utrzymać czystość w niewielkim biurze, małym, osiedlowym sklepiku niż w ogromnej galerii czy obiekcie sportowym.

Dlatego każde z tych miejsc wymaga indywidualnego podejścia do kwestii utrzymania czystości, a także własnego zestawu odpowiednio dobranej chemii gospodarczej. Nie bez znaczenia jest również zapotrzebowanie. Im więcej petentów/klientów pojawia się w danym miejscu, tym większe zapotrzebowanie na środki czystości.

Trudno porównywać ilość prania i środków piorących jaką musi zużyć niewielkie gospodarstwo agroturystyczne, przyjmujące w sezonie kilkunastu gości, a na przykład ogromny hotel, oferujący tysiące noclegów.

Chemia gospodarcza do kuchni, łazienki i toalety

Chemia gospodarcza jest więc wykorzystywana do utrzymania czystości w takich pomieszczeniach jak toalety, łazienki, miejsca przygotowywania i spożywania posiłków, ale także biura, urzędy, gabinety lekarskie i szpitalne. Choć warto wiedzieć, że obiekty medyczne oprócz tego, że zobowiązane są do utrzymania nienagannej czystości muszą również dbać o odpowiednią dezynfekcję czyszczonych pomieszczeń.

Jaka ilość chemii gospodarczej będzie mi potrzebna

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie przedsiębiorcy bądź osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w obiektach. Tak jak wspomnieliśmy wyżej dużo zależy od wielkości obiektu oraz ilości osób jaka dziennie „przewija się” przez dane miejsce. Im większa ich liczba tym większe będzie zapotrzebowanie na chemię gospodarczą.

Na pewno dobrym rozwiązaniem jest zamawianie większej ilości produktów. Po pierwsze to spora oszczędność czasu – robisz zamówienie jeden raz zamiast powtarzać je na przykład co dwa tygodnie. Poza tym zamawiając większe ilości masz szansę uzyskać lepsze ceny w hurtowni chemii gospodarczej.

Sprawdzony dystrybutor chemii gospodarczej

Warto mieć sprawdzonego i zaufanego dostawcę chemii gospodarczej, który zawsze zrealizuje zamówienie na czas, doradzi, pomoże, a do tego zaoferuje atrakcyjne ceny. Na szczęście takich miejsc jest coraz więcej, a jednym z nich jest niewątpliwie nasza hurtowania Roem.

Roem – najlepszy dystrybutor chemii gospodarczej

Na rynku działamy już od kilkunastu lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć ciekawą i szeroką ofertę, z którą możemy wyjść do różnego rodzaju odbiorców. To co gwarantujemy to przede wszystkim świetny asortyment – wyłącznie oryginalne marki i sprawdzone produkty o wysokiej skuteczności, co jak wiemy w przypadku utrzymania czystości jest niezwykle istotne. Po drugie mamy bardzo dobre warunki dostawy naszych produktów, bo pakujemy i wysyłamy je niezwykle szybko i sprawnie.

I po trzecie, możemy zaoferować naszym odbiorcom naprawdę konkurencyjne ceny. Dzięki temu współpracujemy z wieloma odbiorcami zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Wciąż dążymy do tego, żeby być najlepszym dostawcą w branży FMCG. W naszej ofercie znajdziecie produkty takich marek jak: Procter & Gamble, Henkel, Colgate-Palmolive, Reckitt Benckiser, Unilever, Cussons, Johnson & Johnson itp.

Staramy się systematycznie poszerzać nasz asortyment o nowe produkty, po to by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, które są bardzo zróżnicowane.

Zachęcamy do kontaktu wszelkie podmioty poszukujące profesjonalnych środków czystości, w szczególności; sklepy, hurtownie, centra handlowe na terenie Polski i za granicą.

W razie jakichkolwiek pytań również zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta.


Zapraszamy
do współpracy
Dane kontaktowe
Sprawdzone marki