Chemia gospodarcza

chemia gospodarcza hurt

Hurtownia chemiczna ROEM SP. Z O.O. - tysiące artykułów w atrakcyjnych cenach!

Zajmujemy się sprzedażą chemii gospodarczej w całym kraju. Zapraszamy do współpracy!

Co nas wyróżnia:

 szeroka gama produktów · sprzedaż hurtowa · szybka dostawa

Oryginalne produkty renomowanych marek, gwarancją najwyższej jakości oraz zadowalających efektów.

Nasza hurtownia chemiczna posiada szeroką gamę produktów począwszy od chemii gospodarczej, poprzez artykuły higieniczne, aż po kosmetyki. Dysponujemy bogatą ofertą środków do prania, czyszczenia czy odplamiania a także odświeżaczy powietrza. W dziale Higiena znaleźć można artykuły do higieny jamy ustnej, produkty do golenia, a nawet artykuły higieniczne dla dzieci. Wśród kosmetyków znajdują się zarówno te do pielęgnacji ciała, jak i służące pielęgnacji włosów.

Oferowane przez nas artykuły zostały podzielone na następujące kategorie:

Chemia gospodarcza Higiena Kosmetyki
 • środki piorące
 • odplamiacze
 • środki czystości
 • środki do zmywania
 • odświeżacze powietrza
 • produkty do higieny jamy ustnej
 • higiena osobista
 • dla dzieci
 • produkty do golenia
 • pielęgnacja ciała
 • pielęgnacja włosów

HURTOWNIA CHEMICZNA ROEM SP. Z O.O. - Zakupy dla sklepów, hurtowni i sieci handlowych!

Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszej strony internetowej w celu poznania oferowanych przez nas nowości. Aby ułatwić zakupy naszym kontrahentom podajemy kody EAN sprzedawanych przez nas artykułów. Podajemy także dostępne warianty i gramatury czy pojemności opakowań produktów. Na karcie artykułu można także znaleźć informacje na temat ilości sztuk w opakowaniu zbiorczym czy na palecie. Pozwala to na optymalne zaplanowanie transportu zakupionych w naszej hurtowni chemicznej produktów.

W naszej ofercie znajdują się produkty wielu znanych marek. Wśród środków do prania dostępne są proszki, żele czy kapsułki piorące (Ariel, Persil, Vizir) oraz płyny zmiękczające (Silan, Coccolino). Odplamiacze to przede wszystkim Vanish oraz Ace. Hurtownia chemiczna ROEM oferuje różnorodne środki czystości, m.in. płyny, żele i mleczka czyszczące takich marek jak Ajax, Cif, Cillit, Clin, Bref czy Domestos. Wysoką popularnością cieszą się środki do zmywania Fairy i Finish. Posiadamy w swej ofercie także szeroki asortyment odświeżaczy powietrza Air Wick.

Artykuły przeznaczone do higieny jamy ustnej to produkty takich marek jak: Colgate, Blend-a-med, Aquafresh czy Listerine. Są to zarówno pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, jak i szczoteczki do zębów. Środki do higieny osobistej znajdujące się w naszej ofercie to przede wszystkim podpaski i tampony: Always, Bella oraz o.b. Do higieny dzieci oferujemy pieluszki oraz chusteczki pielęgnacyjne takich marek jak Pampers, Huggies czy Nivea. Posiadamy również produkty do golenia (maszynki, żele, pianki) Gillette.

Wśród kosmetyków do ciała takich marek jak Palmolive, Nivea, Rexona czy Dove, znaleźć można mydła, żele pod prysznic, dezodoranty, balsamy, kremy. Z kolei do pielęgnacji włosów polecamy szampony Head&Shoulders, Pantene czy L'oreal oraz pianki Taft.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

Zapraszamy
do współpracy
Dane kontaktowe
Sprawdzone marki